Jooble створив проєкт «Руки» для пошуку роботи під час карантину

Jooble створив проєкт «Руки» для пошуку роботи під час карантину

На сторінці проєкту зібрані посилання на 5000 вакансій для тих, хто втратив або шукає роботу на тлі карантинних обмежень

Jooble створив проєкт «Руки» для пошуку роботи під час карантину
Фото: jooble.org

Сервіс пошуку роботи Jooble створив проєкт «Руки» для пошуку роботи під час карантину. Про це повідомляє пресслужба компанії.

У Jooble підрахували, що за останні кілька тижнів у їх системі було зареєстровано понад 5000 нових вакансій. Окрім того, у березні-квітні найбільшим затребуваними стали працівники складу, кур’єри, водії, продавці, касири, вантажники. 

Проєкт ruki.jooble.ua приділяє увагу вакансіям, які користуються попитом під час карантину. 

«Ми хочемо показати людям, що кожна професія має велике значення для суспільства незалежно від кольору комірця. Цей проєкт створений з метою підтримати людей, які втратили під час карантину роботу, і компанії які створюють зараз робочі місця», – йдеться в повідомленні компанії. 

Для запуску проєкту Jooble створила рекламний ролик, присвячений  касирам, водіям, ремонтникам, лікарям, комунальникам і всім, хто під час карантину продовжує працювати заради добробуту суспільства. Їхні робочі умови зараз сильно ускладнилися, а багатьох спіткало скорочення або безоплатна відпустка. Мета ролику – подякувати їм і розповісти про нові робочі можливості в кризу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті