Захворіло у світі
11,124,651
Померло у світі
526,003
Вилікувалось у світі
5,905,310
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
Сезон «Формули-1» розпочнеться в Австрії у липні – організатор

Сезон «Формули-1» розпочнеться в Австрії у липні – організатор

Перші Гран-прі проходитимуть без глядачів

Сезон «Формули-1» розпочнеться в Австрії у липні – організатор
фото www.flickr.com/photos/kroiz/6310124335

За словами генерального директора Formula One Group  Чейза Кері, очікується, що новий сезон перегонів «Формула-1» розпочнеться на початку липня цього року в Австрії. Про це йдеться у його заяві, опублікованій на офіційному сайті F1.

«Ми плануємо проводити перегони в Європі в липні, серпні та на початку вересня, перші перегони пройдуть в Австрії у вихідні 3-5 липня. У вересні, жовтні та листопаді ми побачимо перегони в Європі, Азії та Америках, завершиться сезон в Перській затоці у грудні перегонами в Бахрейні перед традиційним фіналом в Абу-Дабі», – розповів він.

Кері також повідомив про рішення скасувати Гран-прі Франції, яке мало відбутись наприкінці червня та додав, що остаточний календар буде оприлюднений пізніше.

Організатор перегонів розповів , що перші етапи будуть відбуватись без глядачів.

«Нам треба ще вирішити багато питань, серед яких процедури для команд та наших партнерів, щоб мати змогу увійти і працювати в кожній країні. Здоров’я та безпека усіх учасників залишатимуться в пріоритеті і ми рухатимемось уперед тільки якщо будемо упевнені, що маємо надійні процедури для вирішення усіх потенційних ризиків та проблем», – наголосив Кері.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті