Мінфін склав список слів, які заборонено вживати чиновникам у публічних виступах
Рекомендовано не давати будь-яких прогнозів щодо економічного і фінансового стану України

Міністерство фінансів України склало список слів, які заборонено вживати чиновникам у публічних комунікаціях на тему про державний борг, передають Українські новини.
У список потрапили слова на зразок дефолт, технічний дефолт, реструктуризація, репрофайлінг, скасування націоналізації Приватбанку, компроміс з колишніми власниками Приватбанку, рецесія і деякі інші.
Також рекомендовано не обговорювати публічно прогнози, оцінки і розрахунки за держборгом, суверенні єврооблігації і варранти особам, які офіційно не уповноважені коментувати ці питання.

У коментарях на економічні теми рекомендовано використовувати лише офіційну інформацію, розміщену на офіційних інформаційних ресурсах. Будь-які коментарі з приводу випуску суверенних єврооблігацій можна давати лише за погодженням з Міністерством фінансів, радниками цього відомства і юристами. Рекомендовано нікому не радити купувати державні цінні папери і давати прогнози по їх вартості.
Також рекомендовано не давати будь-яких прогнозів стосовно економічного і фінансового стану України.
У рекомендаціях зазначено, що коментарі з питань держборгу для іноземних і українських ЗМІ не повинні відрізнятися.
Невиконання рекомендацій і розголошення інформації, зазначено в документі, може мати серйозні наслідки, включаючи розпродаж інвесторами боргових цінних паперів, збільшення вартості запозичень і погіршення суверенного рейтингу країни.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].