Мінфін проведе аукціони з розміщення ОВДП уперше за місяць

Мінфін проведе аукціони з розміщення ОВДП уперше за місяць

Відомство запланувало три аукціони на 28 квітня

Мінфін проведе аукціони з розміщення ОВДП уперше за місяць
Фото: Укрінформ

Міністерство фінансів уперше за місяць призначило три аукціони з розміщення облігацій внутрішньої держпозики. Відповідне оголошення опубліковане на сайті відомства.

Зокрема, планується первинне розміщення 3-місячних гривневих облігацій із погашенням 5 серпня.

Також планують дорозміщення доларових облігацій із термінами обігу 6 і 9 місяців із погашенням 15 жовтня та 6 січня 2021 року відповідно.

Нагадаємо: Мінфін очікує в 2020 році два транші від Міжнародного валютного фонду (МВФ) по $ 1,75 млрд, проте обговорює подальше збільшення суми.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло