Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Пожежі в Чорнобилі локалізовані, відкритого вогню немає – ДСНС

Пожежі в Чорнобилі локалізовані, відкритого вогню немає – ДСНС

Радіаційний фон по Києву та Київській області у межах природних фонових значень

Пожежі в Чорнобилі локалізовані, відкритого вогню немає – ДСНС
фото www.dsns.gov.ua/

Станом на ранок четверга, 30 квітня, пожежі в Чорнобильській зоні локалізовані, рятувальники продовжують гасіння окремих осередків тління пнів, залишків деревини та торфовищ в осередках пройдених вогнем.

Як повідомляє пресслужба Державної служби з надзвичайних ситуацій, «пожежі в лісових масивах зони відчуження і безумовного (обов'язкового) відселення локалізовані».

«Станом на 7 год. 30 квітня підрозділами ДСНС надається допомога ДАЗВ у гасінні окремих осередків тління торф’яників. До гасіння залучено 207 чоловік та 64 одиниць техніки, з них від ДСНС 149 чоловік особового складу та 34 одиниці техніки. Радіаційний фон по м. Києву, Київській області та у Зоні відчуження у межах природних фонових значень», йдеться у повідомленні.

4 квітня в Чорнобильській зоні зафіксували лісову пожежу. Причиною загоряння, як встановила поліція, стали підпали трави, затримано двох підозрюваних у підпалах.

Через лісову пожежу в зоні відчуження вигоріла частина «Рудого лісу» з найвищим рівнем радіації, більше 10 покинутих сіл. Вогонь знаходився в двох кілометрах від сховища ядерних відходів «Підлісний».

Державне агентство з управління Зоною відчуження попередньо оцінило збитки від лісових пожеж у Чорнобильській зоні в десятки мільйонів гривень. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті