Захворіло у світі
31,880,241
Померло у світі
976,640
Вилікувалось у світі
21,983,692
Захворіло в Україні
188,106
Померло в Україні
3,757
Вилікувалось в Україні
83,458
Віце-президент Amazon пішов у відставку на знак протесту проти звільнень працівників

Віце-президент Amazon пішов у відставку на знак протесту проти звільнень працівників

Звільняють зазвичай тих, хто вимагає кращих умов праці

Віце-президент Amazon пішов у відставку на знак протесту проти звільнень працівників
фото pixabay.com

Віце-президент Amazon Тім Брей звільнився на знак протесту  проти скорочень працівників компанії на тлі кризи, викликаної коронавірусом. Про це він 4 травня повідомив у своєму відкритому листі, пише CNBC.

Брей вирішив піти з компанії після звільнення робітників, які протестували проти умов роботи під час пандемії коронавірусу. Вони просили видати їм більше масок і підвищити зарплату через небезпечні умови роботи. Він назвав рішення компанії про звільнення співробітників наслідком «токсичності, яка пронизала» її корпоративну культуру.

«Це рішення, ймовірно, обійдеться мені більш ніж в мільйон доларів до вирахування податків. До того ж я втратив найкращу роботу з тих, що у мене колись були, і неймовірно гарних колег. Так що я дуже пригнічений», – сказав Брей.

У листі Тім Брей назвав тих, хто звільняє працівників, «боягузами» та «творцями атмосфери страху».

«Amazon ставиться до співробітників складів як до взаємозамінних одиниць – бери і пакуй. Таке відбувається не тільки у Amazon, це те, як працює капіталізм в XXI столітті», – зазначив він.

У відкритому листі Брей згадав кілька недавніх звільнень у Amazon. Так, компанія звільнила співробітника складу в Нью-Йорку, який в березні закликав керівництво надати більше масок і інших засобів захисту. Крім цього, з Amazon звільнили двох співробітників, які склали і розіслали колегам петицію з вимогою збільшити термін оплачуваної відпустки через хворобу, оплату за роботу в небезпечних умовах і виплати на догляд за дітьми.

Брей прийшов в Amazon в 2014 році після чотирьох років роботи в Google, де він був одним з творців мови розмітки XML.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті