Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Саакашвілі повідомив, що його призначать в Нацраду реформ України

Саакашвілі повідомив, що його призначать в Нацраду реформ України

Персональний склад Нацради реформ затверджує президент

Саакашвілі повідомив, що його призначать в Нацраду реформ України
Facebook Mikheil Saakashvili

Колишній президент Грузії і екс-глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі в середу, 6 травня, підтвердив своє призначення до Національної ради реформ. Про це він повідомив Deutsche Welle.

«Главою виконавчого комітету, а не секретарем», – уточнив Саакашвілі. Точну дату призначення він не назвав. За даними ЗМІ, це може статися вже 6 травня.

Національна рада реформ створена в 2014 році за указом тодішнього президента країни Петра Порошенка. Це «спеціальний консультативно-дорадчий орган при президенті України з питань стратегічного планування, узгодження позицій щодо впровадження в Україні єдиної державної політики реформ і їх реалізації», – сказано на офіційному сайті глави держави. Персональний склад ради затверджує президент України.

Згідно з інформацією на сайті глави української держави, в 2014-2018 роках відбулося 28 засідань Нацради реформ. Останнє пройшло на початку березня 2018 року.

Саакашвілі 22 квітня заявив, що президент України Володимир Зеленський запропонував йому обійняти посаду віце-прем'єра з реформ. 30 квітня голова фракції «Слуга народу» у Верховній раді Давид Арахамія повідомив, що в Україні для Саакашвілі знайшли новий формат роботи. Конкретну посаду Арахамія не назвав.

Саакашвілі двічі займав пост президента Грузії – з 2004 по 2007 і з 2008 по 2013 роки.

Після приходу Петра Порошенка до влади Саакашвілі був в 2015-2016 роках головою Одеської ОДА. Згодом Порошенко позбавив його раніше наданого українського громадянства, а в 2018 році Саакашвілі видворили з України. До 2021 року йому було заборонено в'їзд на територію країни.

Володимир Зеленський після вступу на посаду президента України повернув Саакашвілі українське громадянство.

Нагадаємо, раніше редактор «Цензор.Нет» Юрій Бутусов заявив, що у «Слуги народу» не вистачає голосів за призначення Саакашвілі віце-прем'єром.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті