Уряд виділив понад 11 млн грн на придбання житла людям, чиї оселі згоріли в лісових пожежах

Уряд виділив понад 11 млн грн на придбання житла людям, чиї оселі згоріли в лісових пожежах

Ще 45 млн грн виділено на ліквідацію наслідків лісових пожеж на Житомирщині

Уряд виділив понад 11 млн грн на придбання житла людям, чиї оселі згоріли в лісових пожежах
фото ДСНС

Кабінет міністрів України виділив 11,2 млн грн для придбання житла сім’ям, будинки яких зруйновані пожежею в Житомирській області, повідомляє урядова прес-служба.

«Уряд не залишає сам на сам з бідою людей, які втратили свої домівки через пожежу, що виникла в середині квітня на Житомирщині. На сьогодні пожежі у лісових масивах на території Лугинського та Олевського районів локалізовані. А люди зможуть отримати нове житло. Ми виділяємо кошти на придбання модульних будинків», – наголосив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Гроші виділяються з резервного фонду державного бюджету Житомирській облдержадміністрації. Передбачено, що для постраждалих буде придбано 10 модульних житлових будинків загальною площею 668,2 кв. м.

Крім того, уряд прийняв рішення про виділення з  резервного фонду державного бюджету 45,3 млн грн на ліквідацію наслідків пожеж на території Житомирської області. Зокрема,  Міністерству внутрішніх справ (для ДСНС) – 7 665 000 грн та Міністерству енергетики та захисту довкілля  (для Державного агентства лісових ресурсів) – 37 670 000 грн.

Зазначається, що за ці  кошти, в тому числі, буде закуплено пожежно-технічне оснащення, протипожежне обладнання, засоби пожежогасіння тощо.

Як повідомлялося, на території Житомирської області 16 квітня 2020 року виникла лісова пожежа, яка  поширилася на території 8 лісових господарств. Загальна площа пожежі становила близько 30 000 гектарів.

До гасіння залучалось 1069 чоловік та 156 одиниць техніки, у тому числі три літаки АН-32П, якими здійснювалося скидання до 150 тонн води на добу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті