Захворіло у світі
10,538,577
Померло у світі
512,689
Вилікувалось у світі
5,395,571
Захворіло в Україні
44,998
Померло в Україні
1,173
Вилікувалось в Україні
19,548
Таїланд сподівається на відкриття туристичного сезону у жовтні цього року

Таїланд сподівається на відкриття туристичного сезону у жовтні цього року

Туризм для країни має вирішальне значення

Таїланд сподівається на відкриття туристичного сезону у жовтні цього року
фото pixabay.com

Число іноземних туристів, які приїздять до Таїланду, може скоротитися майже на дві третини до 14 млн цього року, що є найнижчим показником за 14 років на тлі пандемії коронавірусу. Про це із посиланням на оцінки Управління по туризму Таїланду (TAT) повідомляє Bangkok Post.

Зараз TAT прогнозує тільки 14-16 млн іноземних відвідувачів в 2020 році, в порівнянні з 33,8 млн, які були вказані у березневому прогнозі. В 2019 країна зафіксувала рекорд – 39,8 млн іноземних туристів.

Туризм, як відомо, має вирішальне значення для Таїланду, оскільки витрати іноземних туристів склали 1,93 трлн батів, або 11% валового внутрішнього продукту в минулому році.

Глава ТАТ Ютасака Супасорн прогнозує,що іноземні гості зможуть повернутись у Таїланд у жовтні, під час високого туристичного сезону в країні.

«Наш найкращий сценарій розвитку подій полягає в тому, що внутрішній туризм почне поліпшуватися в червні або липні, а іноземні гості повинні приїхати в жовтні», – сказав він.

За останніми даними, в Таїланді зафіксовано 3018 випадків нової коронавірусної інфекції, при чому за минулу добу був виявлений всього один інфікований та жодного смерті від COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті