Захворіло у світі
98,782,736
Померло у світі
2,121,681
Вилікувалось у світі
54,482,189
Захворіло в Україні
1,191,812
Померло в Україні
21,861
Вилікувалось в Україні
947,514
TikTok звинуватили у відмові видаляти відео з дітьми віком до 13 років

TikTok звинуватили у відмові видаляти відео з дітьми віком до 13 років

Сервіс нібито й досі збирає інформацію про дітей і передає її третім особам

TikTok звинуватили у відмові видаляти відео з дітьми віком до 13 років
фото DR

У 2019 року в зв'язку з порушенням американського закону про захист конфіденційності дітей в інтернеті Федеральна комісія з торгівлі оштрафувала TikTok на суму в $5,7 млн.

Згідно з цим законом, сайти і інтернет-сервіси повинні отримати дозвіл батьків, перш ніж збирати персональну інформацію дітей до 13 років. Крім штрафу, комісія вимагала від соцмережі видалити всі відеоролики, завантажені дітьми віком до 13 років.

Деякі громадські організації, в тому числі «Центр з захисту цифрової демократії» (The Center for Digital Democracy) та «Кампанія за некомерційне дитинство» (Campaign for a Commercial-Free Childhood), звернули увагу ФКТ на недотримання соцмережею пункту про видалення контенту з дітьми віком до 13 років, передає Reuters.

«Ми виявили, що в TikTok досі велика кількість регулярних користувачів молодше 13 років, багато з яких опублікували свої відео кілька років тому», – йдеться в скарзі.

Незважаючи на те, що після рішення ФКТ соцмережа залишила дітям до 13 років можливість лише створювати відео, не публікуючи їх на своїй сторінці, зазначені організації вважають такі заходи недостатніми в зв'язку з тим, що TikTok нібито, як і раніше, збирає інформацію про таких користувачів і передає її третім особам.

Представник TikTok Хіларі Маккуейд заявила, що компанія «вживає серйозних заходів щодо захисту недоторканності приватного життя», щоб ця соцмережа «продовжувала залишатися безпечним і розважальним місцем для користувачів».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті