Саудівський державний інвестфонд купив частки у Boeing, Facebook і Disney

Саудівський державний інвестфонд купив частки у Boeing, Facebook і Disney

Суверенний фонд скупає міноритарні частки у великих американських компаній, скориставшись слабкістю ринку на тлі пандемії

Саудівський державний інвестфонд купив частки у Boeing, Facebook і Disney
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/6734516407

Державний інвестиційний фонд Саудівської Аравії (PIF) купив частки у великих американських компаніях, включно з Boeing, Facebook і Citigroup. Про це повідомляє CNBC.

Як вказано в нормативних документах, частка PIF в Boeing складає $713,7 млн, Citigroup – близько $522 млн, Facebook  – $522 млн, Disney – $495,8 млн та Bank of America – $487,6 млн. Окрім того, фонд має невелику частку в Berkshire Hathaway.

PIF також розкрив частку в $827,7 млн у нафтовій компанії ВР, яка має американські депозитарні розписки, зареєстровані в США.

Саудівський суверенний фонд вартістю $300 млрд купує міноритарні частки в світових компаніях, використовуючи слабкість ринку після спалаху коронавірусу.

В минулому місяці PIF розкрив 8,2% акцій в круїзному операторі Carnival Corp. Раніше цього року саудівський фонд купив частки в Royal Dutch Shell , Total, Eni и Equinor. Фонд вже має частки в Uber Technologies та стартапу з випуску електрокарів Lucid Motors.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло