Захворіло у світі
10,538,577
Померло у світі
512,689
Вилікувалось у світі
5,395,571
Захворіло в Україні
44,998
Померло в Україні
1,173
Вилікувалось в Україні
19,548
Sony та Microsoft разом випускатимуть камери зі штучним інтелектом

Sony та Microsoft разом випускатимуть камери зі штучним інтелектом

Компанії об’єднають можливості Microsoft Azure і перший в світі датчик зображення з вбудованим процесором штучного інтелекту Sony IMX500

Sony та Microsoft разом випускатимуть камери зі штучним інтелектом
фото www.flickr.com/photos/bestboyzde/16510297148/

Компанії Sony Semiconductor Solutions і Microsoft оголосили про партнерство у створенні рішень, в основі яких будуть розумні камери з технологіями штучного інтелекту (ШІ) та відеоаналітика для їхніх спільних клієнтів. Про це повідомляє пресслужба Microsoft.

В результаті партнерства компанії будуть вбудовувати можливості Microsoft Azure AI в інтелектуальний сенсорний датчик Sony IMX500, який витягує корисну інформацію з зображень на інтелектуальних камерах і інших пристроях. Sony також створить додаток для управління інтелектуальними камерами на базі IoT і Cognitive Services Azure, який доповнить датчик IMX500 і розширить спектр і можливості відеоаналітики для корпоративних клієнтів. Комбінація цих двох рішень, як зазначається в повідомленні, об'єднає передові технології Sony в області обробки зображень, хмарний досвід Microsoft і платформу ШІ, щоб відкрити нові можливості відеоаналітики для клієнтів і партнерів в різних галузях, йдеться у повідомленні.

«Відеоаналітіка та ШІ-камери можуть сприяти кращому розумінню і результатам бізнесу в широкому спектрі сценаріїв розвитку бізнесу, – сказав Такеши Нумото, віце-президент корпорації і комерційний директор по маркетингу в Microsoft. – Завдяки цьому партнерству ми об'єднуємо досвід Microsoft в наданні надійних рішень для ШІ і аналітики корпоративного рівня з усталеним лідерством Sony на ринку датчиків зображення, щоб допомогти відкрити нові можливості для наших спільних клієнтів і партнерів».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті