Захворіло у світі
6,279,668
Померло у світі
374,247
Вилікувалось у світі
2,674,114
Захворіло в Україні
24,012
Померло в Україні
718
Вилікувалось в Україні
9,690
Airbus почав доставляти літаки замовникам дистанційно

Airbus почав доставляти літаки замовникам дистанційно

Поставка відтепер здійснюється в три етапи

Airbus почав доставляти літаки замовникам дистанційно
фото www.flickr.com/photos/128838969@N07/22072617364/

Одна з найбільших авіабудівельних компаній у світі Airbus перейшла на дистанційну поставку літаків замовникам e-delivery, змінивши три основні складові цього процесу.

Як повідомляє галузеве видання avianews.com,тепер на першому етапі авіакомпанія приймає новий авіалайнер не самостійно, а делегує це виробнику або організації, яка проводить технічне обслуговування і ремонт. Етап включає технічні перевірки, тестовий політ і отримання технічної документації на машину.

Далі йде документальне оформлення передачі. В рамках дистанційній поставки документи підписуються електронно через платформу e-SalesContracts. У Airbus відзначають, що технологія дозволяє безпечно і оперативно обмінюватися документами і правками в режимі реального часу.

Після того, як літак документально переданий авіакомпанії, починається третій етап – підготовка до перегоночного рейсу. Його можуть виконати як пілоти авіакомпанії, так і представники третьої сторони, обрані замовником. Перед вильотом з заводу на базу новий літак дезінфікують.

Станом на сьогодні, авіабудівник доставив таким чином три літаки, усі вони вирушили до турецької авіакомпанії Pegasus Airlines.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті