Захворіло у світі
6,279,668
Померло у світі
374,247
Вилікувалось у світі
2,674,114
Захворіло в Україні
24,012
Померло в Україні
718
Вилікувалось в Україні
9,690
Власника TikTok оцінили у понад $100 млрд

Власника TikTok оцінили у понад $100 млрд

Оцінка ByteDance зросла як мінімум на третину

Власника TikTok оцінили у понад $100 млрд
фото www.flickr.com/photos/blockinspect/47854600382

Оцінка китайської компанії ByteDance, що володіє соціальною мережею TikTok, зросла як мінімум на третину і перевищила $100 млрд. Як повідомляє Forbes, до цього найдорожчий стартап в світі оцінювався в $75 млрд – така оцінка була встановлена інвесторами в ході великого раунду два роки тому.

Зазначається, що в межах деяких з останніх угод ByteDance оцінювалася в $140 млрд. Хоча це все приватні угоди, які не можуть повною мірою відображати очікування всіх інвесторів.

В останні роки ByteDance перетворилася в потужну силу. Частково цьому сприяє успіх соцмережі TikTok, але в число додатків компанії також входять Douyin (китайський «близнюк» TikTok) і новинний сервіс Toutiao. На цьому тижні стало відомо, що новим операційним директором TikTok стане Кевін Майер, який керував стримінговими сервісами в Disney.

Істотне збільшення оцінки піднімає ByteDance на рівень таких гігантів, як фінансовий конгломерат HSBCH і виробник чіпів IBM.

Нагадаємо: раніше відеохостинг YouTube повідомив, що планує конкурувати серед сервісів коротких користувацьких відео і працює над власною версією під назвою Shorts.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті