Захворіло у світі
11,279,465
Померло у світі
531,056
Вилікувалось у світі
6,069,717
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
«Роза вітрів» запровадить проїздні для авіаперельотів по Україні

«Роза вітрів» запровадить проїздні для авіаперельотів по Україні

Нововведення почнуться після зняття обмежень і відновлення авіасполучення

«Роза вітрів» запровадить проїздні для авіаперельотів по Україні
фото DR

Авіакомпанія «Роза Вітрів» (Windrose) має намір ввести проїзний для польотів по Україні, йдеться в презентації компанії, на яке посилається avianews.com.

Авіакомпанія запропонує три типи проїзних для здійснення від 10 до 100 перельотів протягом року за фіксованою ціною. Залежно від обраного пакета ціна одного квитка становитимуть від $54 до $42.

Після придбання пакета забронювати квиток можна буде на один з п'яти внутрішніх маршрутів до початку реєстрації на рейс. «Роза Вітрів» планує запустити внутрішні перельоти з Києва у Львів, Одесу, Миколаїв, Дніпро і Харків.

Проїзний не є іменним, відповідно скористатися ним зможе будь-яка людина. Авіакомпанія дозволить також бронювання квитків на стикувальні рейси, наприклад зі Львова до Одеси через Київ, проте в такому випадку з рахунку будуть списуватися відразу два польотних сегменти.

У вартість квитка за проїзним будуть включені перевезення ручної поклажі до 7 кг і багажу до 23 кг. Вибір місця і харчування необхідно буде оплачувати додатково.

Польотну програму між містами України «Роза Вітрів» має намір запустити влітку 2020 року, після того, як в Україні знімуть обмеження на внутрішнє авіасполучення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті