Boeing відправить у неоплачувану відпустку 2,5 тисячі співробітників у США – WSJ

Boeing відправить у неоплачувану відпустку 2,5 тисячі співробітників у США – WSJ

Працівників вирішили відправити у відпустку за свій рахунок через зменшення авіаперевезень

Boeing відправить у неоплачувану відпустку 2,5 тисячі співробітників у США – WSJ
фото pixabay.com

Газета Wall Street Journal дізналася про плани авіакорпорації Boeing відправити у добровільну неоплачувану відпустку близько 2500 співробітників.

«Цього тижня Boeing оголосить про 2,5 тисячах тимчасових звільнень на першому етапі більш широких скорочень, викликаних важкою кризою в глобальних авіаперевезеннях через коронавірус», – повідомила газета WSJ з посиланням на представників профспілки.

За їх словами, про першу хвилю звільнень може бути оголошено вже 29 травня, і торкнеться вона підрозділу компанії в Сіетлі.

Очікується, що Boeing також скоротить кількість робочих місць в центральних офісах.

В цьому році Boeing планує скоротити близько 10% від загальної кількості співробітників у 160 000 чоловік на тлі скорочення виробництва лайнерів: авіакомпанії не купують нові літаки через падіння пасажиропотоку, в квітні концерн не отримав жодного замовлення на поставку повітряних суден.

Раніше про скорочення співробітників через пандемію повідомили багато міжнародних авіакомпаній. Так, британський перевізник Virgin Atlantic повідомив про намір скоротити третину своїх співробітників, або 3150 осіб. Крім того, в компанії зменшать авіапарк – з 43 літаків до 36.

До 3000 співробітників у зв'язку з кризою в авіації вирішили скоротити також в авіакомпанії-лоукостері Ryanair. Згідно з даними перевізника, в першому кварталі поточного фінансового року (квітень-червень 2020) Ryanair зможе виконати менше 1% від звичайної кількості польотів.

Нагадаємо, Air France відмовиться від експлуатації своїх лайнерів-гігантів Airbus A380 з причин зменшення пасажиропотоку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті