Roche спільно з виробником ремдесівіру Gilead випробують комбінацію двох ліків проти COVID-19

Roche спільно з виробником ремдесівіру Gilead випробують комбінацію двох ліків проти COVID-19

Виробники досліджуватимуть ефективність поєднання ремдесівіру з препаратом актемра для боротьби з коронавірусом

Roche спільно з виробником ремдесівіру Gilead випробують комбінацію двох ліків проти COVID-19
фото www.flickr.com/photos/187852609@N06/49835768896

Холдингова компанія Roche Holding та американська біофармкомпанія Gilead Sciences спільно розпочинають випробовування комбінації з двох препаратів, сподіваючись знайти нову зброю у битві проти COVID-19.

Як повідомляє Bloomberg, в дослідження зазначається, що під час лікування пацієнтів з важкою пневмонією буде поєднуватись імуносупресор актемра (Actemra) від Roche та препарат Gilead ремдесівір, який наразі є єдиним, який показаний для боротьби з коронавірусом. Результативність комбінації будуть порівнюватись із результатами пацієнтів, які отримуватимуть ремдесівір та плацебо.

Актемра, як повідомляється, використовується для лікування ревматоїдного артриту та направлений на протидію шкідливим рівням запалення, які можуть бути настільки ж небезпечними, як і сама інфекція.

Препарати, які знижують запалення не є повністю безпечними, оскільки вони знижують здатність організму боротися з інфекцією, наголосив Се Фазелі з Bloomberg Intelligence.

Випробування, яке включатиме 450 пацієнтів в США Канаді та Європі, розпочнуться в червні.

До числа інших виробників ліків, які експериментують із протизапальним лікування COVID-19 входять Sanofi, Regeneron Pharmaceuticals Inc., AstraZeneca Plc и GlaxoSmithKline Plc.

Нагадаємо: фармацевтична компанія Gilead Sciences оголосила про підписання ліцензійної угоди з п’ятьма виробниками непатентованих ліків на випуск препарату ремдесівіру в 127 країнах, не враховуючи США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті