Травневий ринок легкових авто в Україні скоротився на 15%

Травневий ринок легкових авто в Україні скоротився на 15%

Найпопулярнішою маркою стала Toyota

Травневий ринок легкових авто в Україні скоротився на 15%
фото pixabay.com

Ринок нових легкових автомобілів в Україні в травні впав на 15%. За даними «Укравтопрому», за місяць українці придбали і зареєстрували близько 6000 нових автівок.

Найпопулярнішою маркою на ринку нових легкових автомобілів в травні, як і роком раніше, стала Toyota. Протягом місяця 1026 автомобілів цієї японської марки поповнили український автопарк. Однак від свого результату річної давності автовиробник відстав на 17%.

На другому місці знову опинилася Renault, в активі якої 851 реєстрація, на 12% менше, ніж роком раніше.

Третя позиція і 51% зростання у KIA, автомобілі якої обрав 671 автомобіліст. Зростання попиту на автомобілі KIA підняв в травневому рейтингу цю корейську марку відразу на дві сходинки.

На четвертому місці – Skoda, яка роком раніше обіймала шосте місце. Між тим реалізація автівок цього виробника скоротилася на 9% – до 289 одиниць.

Замикає п'ятірку лідерів травня з результатом 270 зареєстрованих авто – Mercedes-Benz, який в минулому році займав лише чотирнадцяту позицію. Травневий попит на автомобілі німецького виробника в Україні зріс на 71%.

Бестселером місяця став автомобіль KIA Sportage з результатом – 593 реєстрації.

Всього за п'ять місяців 2020 року свої перші реєстраційні номери отримали майже 30 000 легкових автомобілів, що на 7% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті