За добу в Україні зафіксували новий «рекорд» по коронавірусу

За добу в Україні зафіксували новий «рекорд» по коронавірусу

За минулу добу діагностували майже 600 випадків

Этот текст также доступен на русском
За добу в Україні зафіксували новий «рекорд» по коронавірусу
фото pixabay.com

За останню добу в Україні зафіксували 588 нових випадків COVID-19. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

«За даними ЦГЗ (Центру громадського здоров’я –Mind), на 4 червня (станом на 9:00) в Україні 25 411 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 747 летальних, 11042 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 588 нових випадків. Загалом проведено 392 316 тестувань методом ПЛР», – йдеться у повідомленні МОЗ.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

  • Вінницька область – 1077 випадків;
  • Волинська область – 986 випадків;
  • Дніпропетровська область – 957 випадків;
  • Донецька область – 174 випадки;
  • Житомирська область – 833 випадки;
  • Закарпатська область – 1257 випадків;
  • Запорізька область – 469 випадків;
  • Івано-Франківська область – 1491 випадок;
  • Кіровоградська область – 526 випадків;
  • м. Київ – 3210 випадків;
  • Київська область – 1673 випадки;
  • Львівська область – 1915 випадків;
  • Луганська область – 51 випадок;
  • Миколаївська область – 295 випадків;
  • Одеська область – 933 випадки;
  • Полтавська область – 272 випадки;
  • Рівненська область – 1905 випадків;
  • Сумська область – 177 випадків;
  • Тернопільська область – 1220 випадків;
  • Харківська область – 1166 випадків;
  • Херсонська область – 179 випадків;
  • Хмельницька область – 497 випадків;
  • Чернівецька область – 3481 випадок;
  • Черкаська область – 429 випадків;
  • Чернігівська область – 238 випадків.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 04 червня 2020 року до Центру надійшло 1162 повідомлення про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 62 300 повідомлень про підозру на COVID-19.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло