Захворіло у світі
116,540,466
Померло у світі
2,588,789
Вилікувалось у світі
65,879,182
Захворіло в Україні
1,401,228
Померло в Україні
27,022
Вилікувалось в Україні
1,196,520
Freedom Holding купує істотну частину «Української біржі»

Freedom Holding купує істотну частину «Української біржі»

НКЦПФР погодила угоду

Freedom Holding купує істотну частину «Української біржі»
Фото: Stockworld

Freedom Holding купує істотну частину «Української біржі». Про це повідомляється на сайті українського організованого ринку акцій у четвер.

«Рішенням (НКЦПФР – Mind) від 3 червня 2020 року було погоджено набуття компанією Freedom Holding Corp. (США) істотної частини акцій професійного учасника фондового ринку – «Української біржі». Freedom Holding Corp. є материнською компанією ТОВ «Фрідом Фінанс Україна», професійного учасника ринку цінних паперів», – зазначається у повідомлені.

Голова правління «Української біржі» Артемій Єршов вважає, що наявність нового акціонера дозволить «Українській біржі» швидше вийти на новий етап розвитку.

«Це говорить про те, що не тільки місцеві гравці, але і системні міжнародні інвестори бачать хороший потенціал в ринку і вірять в швидке відновлення української економіки», – зазначається у повідомлені з посиланням на Єршова.

«Фрідом Фінанс Україна» планує зайняти лідируючі позиції, як професійний торговець цінними паперами на фондовому ринку України. Ми зацікавлені в розвитку ринку, підтримки інфраструктури, в розвитку строкових контрактів (ф'ючерсів) та інших похідних фінансових інструментів», – зазначила генеральний директор «Фрідом Фінанс Україна» Марина Машковська.

«Українська біржа» – провідний організований ринок акцій і строкових контрактів в Україні. Торги на біржі стартували у березні 2009 року. З перших місяців існування вона стала технологічним лідером фондового ринку України – першою запустила торги в режимі «ринок заявок», інтернет-трейдинг, угоди репо, центрального контрагента та строкового ринку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті