Захворіло у світі
99,225,963
Померло у світі
2,129,597
Вилікувалось у світі
54,777,441
Захворіло в Україні
1,194,328
Померло в Україні
21,924
Вилікувалось в Україні
953,297
Мінінфраструктури та «Рисоіл-Херсон» підписали договір про концесію Херсонського МТП

Мінінфраструктури та «Рисоіл-Херсон» підписали договір про концесію Херсонського МТП

Інвестиції у розвиток порту складуть 300 млн грн

Мінінфраструктури та «Рисоіл-Херсон» підписали договір про концесію Херсонського МТП
фото: wikipedia.org

Міністерство інфраструктури України та компанія «Рисоіл-Херсон»  підписали договір про здачу в концесію Херсонського морського торгового порту (МТП). Про це повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури у п’ятницю, 26 червня.

Відповідний документ був підписаний у присутності президента України Володимира Зеленського Міністерством інфраструктури України в особі держсекретаря Володимира Бучко, ДП «Адміністрація морських портів України» в особі в.о. голови Олександра Голодницького, ТОВ «Проектна компанія «Рисоіл-Херсон»  в особі Владислава Талах і ТОВ «Рисоіл-Херсон» в особі Шота Хаджішвілі.

Раніше робоча група з питань узгодження положень концесійного договору за проєктом в Херсонському морському торговому порту (МТП) схвалила текст концесійного договору.

Згідно з повідомленням, ТОВ «Рисоіл-Херсон» – це консорціум у складі ТОВ «Петро Ойл Енд Кемікалс», що входить до групи компаній Georgian Іndustrial Group, та українського портового оператора АТ RISOIL S.A. (Швейцарія). Georgian Іndustrial Group є однією з найбільших промислових груп Грузії, а Група агропромислових компаній RISOIL заснована у Швейцарії.

Згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті Мінінфраструктури, пропозиції «Рисоіл-Херсон» склали: 7% – ставка концесійного платежу; 12,06 млн грн – фіксований концесійний платіж; додаткові інвестиції за перший і другий роки – по 33,284 млн грн, за третій і четвертий – по 8,321 млн грн; 18,089 млн грн інвестицій в розвиток місцевої інфраструктури, збереження протягом 60 місяців робочих місць в порту. Також концесіонер зобов’язується забезпечити обсяги перевалки вантажів порту у 2030 році на рівні не менше 1,36 млн т.

За даними Мінінфраструктури, концесія порту Ольвія буде підписана найближчим часом, а концесія Чорноморського морського торговельного порту активно готується.

Як повідомлялося, Верховний Суд України постановив скасувати рішення Шостого апеляційного адміністративного суду Києва, яким було заблоковано завершення концесійного конкурсу в МТП «Херсон».

Антимонопольний комітет України на початку березня надав дозвіл ТОВ «Рисоіл-Херсон»  (консорціум «Петро Ойл енд Кемикалс»і AT RISOIL, Грузія – Швейцарія) на концесію в МТП «Херсон».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті