Захворіло у світі
98,217,548
Померло у світі
2,108,378
Вилікувалось у світі
54,174,334
Захворіло в Україні
1,187,897
Померло в Україні
21,778
Вилікувалось в Україні
942,107
Yakaboo передала українським військовим 400 книжок, які вони замовили

Yakaboo передала українським військовим 400 книжок, які вони замовили

В компанії вирішили допомогти у створенні у військових частинах міні-бібліотек

Yakaboo передала українським військовим 400 книжок, які вони замовили
фото DR

У Маріуполі 25 червня команда книгарні Yakaboo зустрілася з військовослужбовцями в рамках соціальногопроєкту «Бібліотека для героїв», повідомляє компанія в прес-релізі.

Проект передбачає створення у військових частинах міні-бібліотек. Ініціативу започаткували самі військові та бійці ООС, які звернулися до Yakaboo  і розповіли про нестачу якісної літератури для саморозвитку та самоосвіти.

«Ми підтримуємо бажання військових, адже якісна література допоможе їм озброїтися знаннями, необхідними під час служби та самореалізації у мирному житті. Тому сьогодні до бійців чотирьох військових підрозділів приїхали 400 книжок. Ми як найбільша онлайн-книгарня ретельнопідійшли до вибору літератури, врахували побажання військовослужбовців і вирішили допомогти у створенні у частинах міні-бібліотек, де кожен захисник знайде собі літературу до душі», – відзначив генеральний директор компанії Yakaboo Іван Богдан.

Капітан 56-ої окремої мотопіхотної маріупольської бригади Ераст Кравченко розповів, що військова напруга час від часу потребує розвантаження. Він вважає, що книга – найкращий спосіб зробити це ще і з користю для себе.

«Я часто користуюсь послугами бібліотеки і скажу відверто, що таку влучну та різноманітну добірку книг знайдеш далеко не в кожній бібліотеці. Найбільш актуальна для нас наразі сучасна військова та історична література», – зазначив військовий Збройних сил України.

Бійці власноруч склали перелік бажаних книжок. Серед книг, які отримали військові:

історична література (від давніх часів до сьогодні);

сучасні дослідження, пов’язані з гібридними загрозами, проблематикою споживання інформації (П. Померанцев «Це не пропаганда. Хроніки світової війни з реальністю», Оксана Мороз «Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців»);

книги для саморозвитку (щодо лідерства, ефективної комунікації, власного бізнесу);

сучасна художня література (Сергій Жадан, Софія Андрухович, Василь Шкляр, володарка Нобелівської премії з літератури Світлана Алексієвич);

якісна література для відпочинку (детективи, трилери, наукова фантастика).

«ВдячніYakaboo за те, що приділили увагу українським військовим, зокрема, полку «Азов». Ми поважаємо те, що ви популяризуєте українські книжки», – зазначив заступник командиру полка Святослав Паламар.

Yakaboo – українськакомпанія, лідер онлайн-продажів на книжковому ринку. Компанія співпрацює з понад 540 українськимивидавництвами, з 550 британськими і майже з 3000 інших. Yakaboo має понад 2,5 млн постійнихчитачів та власне видавництво Yakaboo Publishing. Наприкінці 2019 року Yakaboo відкрила першу офлайн-книгарню бестселерів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті