Захворіло у світі
11,694,766
Померло у світі
540,157
Вилікувалось у світі
6,353,451
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
Мер Нью-Йорка оголосив про плани скоротити бюджет поліції на $1 млрд

Мер Нью-Йорка оголосив про плани скоротити бюджет поліції на $1 млрд

Трамп виступає проти скорочення фінансування поліції

Мер Нью-Йорка оголосив про плани скоротити бюджет поліції на $1 млрд
фото DR

Мер міста Нью-Йорк Білл де Блазіо анонсував план щодо скорочення фінансування департаменту поліції Нью-Йорка на $1 млрд, пише New York Times. Зазначається, що це 1/6 щорічного бюджету поліції міста, який складає близько $6 млрд.

Скорочення все ще обговорюються з міською радою, підкреслив де Блазіо. Також, за словами мера, майбутні зміни полягатимуть у скороченні чисельності співробітників, а обов'язки із забезпечення охорони в школах будуть передані під контроль міністерства освіти США.

Комісар поліції Нью-Йорка Дермот Шеа раніше заявив, що підтримує деякі скорочення в поліцейському департаменті, якщо гроші підуть на роботу з молоддю і соціальними службами, але не згоден з настільки масштабним скороченням фінансування.

На початку червня мер Лос-Анджелеса Ерік Гарсетті заявив про намір скоротити асигнування на потреби поліції на суму до $150 млн. Ці гроші також підуть на вирішення соціальних проблем, в тому числі програми освіти та охорони здоров'я для темношкірого населення. Зараз річний бюджет правоохоронних структур міста становить $1,86 млрд.

Проти будь-яких спроб урізати фінансування поліції виступає президент США Дональд Трамп. Глава Білого дому вважає, що в поточній ситуації, навпаки, має сенс збільшити асигнування на діяльність правоохоронців. На думку Трампа, закликаючи скоротити витрати на поліцію, демократи наражають на небезпеку громадян.

«Ліворадикальні демократи завели нову пісню на тему «скоротіть фінансування поліції». Пам'ятайте про це, коли потребуватимете захисту від злочинності, особливо ви і ваші близькі. Ось у що соціалісти втягують Сонного Джо (Джо Байдена – ред.). Я займаю протилежну позицію: більше грошей правоохоронним органам», – написав Трамп в Twitter на початку червня.

Пізніше в Білому домі заявили, що президент розглядає ряд пропозицій по боротьбі з жорстокістю поліції. Більше про це в матеріалі «Трамп підписав указ про реформу поліції в США: що зміниться».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті