Цукерберг провів зустріч з главами брендів, які бойкотують Facebook

Цукерберг провів зустріч з главами брендів, які бойкотують Facebook

На зустрічі не було конструктивних рішень, всі залишилися розчаровані

Цукерберг провів зустріч з главами брендів, які бойкотують Facebook
фото Shutterstock

За результатами зустрічі в Zoom представників Facebook і великих брендів останні заявили, що розчаровані зустріччю з главою компанії Марком Цукербергом, повідомляє HighTech з посиланням на CNBC.

Нагадаємо, що з середини червня 2020 року понад 400 іменитих брендів, серед яких Coca-Cola, Unilever, Starbucks, Verizon, Honda і Hershey, призупинили всю свою рекламу в Facebook після заклику учасників антирасистських протестів у США. За словами активістів, Facebook приділяє мало уваги боротьбі з пропагандою насильства та ненависті.

Для того, щоб врегулювати конфлікт, керівництво Facebook зустрілося з активістами, щоб відмовити їх від бойкоту, але сторони не дійшли згоди.

Після цього глава компанії Марк Цукерберг вирішив зустрітися з представниками рекламодавців особисто. Зустріч пройшла через сервіс для відеоконференцій Zoom і тривала більше години.

Як заявили гендиректор організації Color Of Change Рашад Робінсон, разом із гендиректором Anti-Defamation League Джонатаном Грінблаттом, вони розчаровані результатами зустрічі, так як не було запропоновано жодного зобов'язання, ні термінів, ні чітких рішень.

«Керівники компанії виступили з тими ж самими старими тезами. Вони намагалися заспокоїти нас, але не намагалися виконати наші вимоги. Я глибоко розчарована тим, що Facebook, як і раніше, відмовляється від відповідальності перед своїми користувачами, рекламодавцями і суспільством в цілому. Facebook поставився до нашої зустрічі як до піар-заходу», – зазначила Джессіка Й. Гонсалес, спів-керівник Free Press.

Прес-секретар Facebook заявив, що зустріч стала для компанії можливістю почути організаторів кампанії і підтвердити свою прихильність боротьбі з ненавистю.

Нагадаємо, світові компанії оголосили бойкот Facebook, Цукерберг за добу збіднів на понад $7 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті