Коломойський подав чотири заяви до суду на Порошенка

Коломойський подав чотири заяви до суду на Порошенка

Позови стосуються «ПриватБанку»

Коломойський подав чотири заяви до суду на Порошенка
Фото: DR

Олігарх і колишній власник «ПриватБанку» Ігор Коломойський подав чотири позови на експрезидента Петра Порошенка. Про це на брифінгу повідомив адвокат Порошенка Ігор Головань. 

«ДБР порушило чотири провадження відносно Порошенка. Пан Коломойський виступив зі стандартним набором і, звичайно, його заяви стосуються «ПриватБанку», що начебто президент Петро Порошенко чинив перешкоди господарській діяльності «ПриватБанку», що начебто Порошенко розголошував банківську таємницю «ПриватБанку». І, як зазвичай, там і зловживання службовим становищем, і легалізація коштів, здобутих злочинним шляхом”, – сказав адвокат.

Натомість у квітні минулого року Ігор Коломойський в інтерв'ю «Економічній правді» заявляв, що Порошенко є «його маріонеткою».

«Він – просто моя маріонетка, і в останній місяць перед завершенням його повноважень буде виконувати все, що йому буде сказано. Він же вважав, що хтось його маріонетка. Я вважаю, що він – моя маріонетка. Робитиме все, що йому говорять, щоб спокутувати свою провину», – переконував олігарх.

Як раніше повідомлялося, Петру Порошенку не обрали запобіжний захід у справі, що стосується тиску експрезидента на першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка. Генпрокурор Ірина Венедиктова нарікала, що справу затягують навмисно. Також 9 липня нардеп Деркач опублікував розмову нібито Путіна і Порошенка.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті