Захворіло у світі
19,412,292
Померло у світі
722,066
Вилікувалось у світі
11,773,112
Захворіло в Україні
79,750
Померло в Україні
1,879
Вилікувалось в Україні
43,655
Honda інвестує в китайську CATL, щоб разом розробляти акумулятори для електрокарів

Honda інвестує в китайську CATL, щоб разом розробляти акумулятори для електрокарів

Японський автовиробник запустить свій перший електрокар з акумулятором CATL в 2022 році в КНР

Honda інвестує в китайську CATL, щоб разом розробляти акумулятори для електрокарів
фото www.flickr.com/photos/30128454@N03/3372818822

Японське автомобілебудівне підприємство Honda Motor Co Ltd оголосило про плани придбати 1% акцій китайського виробника акумуляторів Contemporary Amperex Technology (CATL), при цьому дві компанії планують працювати над спільними проектами. Про це повідомляє Reuters.

Рішення Honda є ще одним прикладом об'єднання зусиль автомобільних компаній і виробників акумуляторів в процесі глобальної електрифікації транспортного сектора.

Китайська CATL заявила в минулому році, що має намір співпрацювати з японським концерном. Окрім того, компанія повідомила про плани поставляти акумулятори таким компаніям, як Tesla, Toyota і Volkswagen.

Honda і CATL заявили, що вони спільно розроблятимуть акумуляторні технології і вивчатимуть бізнес з переробки компонентів, які є основною частиною батарей.

Японський виробник запустить свій перший електромобіль з акумулятором CATL в Китаї в 2022 році.

Як відомо, Honda уклала низку угод про створення електромобілів, в тому числі про спільне підприємство з китайським GAC, в межах якої японський автовиробник в минулому році почав продавати свій перший повністю електричний автомобіль, кросовер Everus VE-1, в Китаї.

Honda також пов'язана з дочірнім підприємством Hitachi Ltd, яке займається розробкою і продажем двигунів для бензинових гібридів, плагінів і електромобілів.

На північноамериканському ринку Honda співпрацює з General Motors для розробки двох нових моделей електромобілів.

Нагадаємо: Tesla оголосила дату проведення масштабного заходу під назвою Battery Day. Спочатку він мав відбутися в квітні, але потім його було скасовано через пандемію коронавірусу. Під час цього заходу компанія  представить дешеві батареї, які дозволять знизити вартість електромобілів до ціни звичайних автівок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті