Рейс Ryanair скасували через повідомлення про бомбу на борту

Рейс Ryanair скасували через повідомлення про бомбу на борту

Пасажири благополучно евакуювалися, поліція досі обшукує літак

Рейс Ryanair скасували через повідомлення про бомбу на борту
фото ABDUR RAHMAN MASHAL

Літак рейсу із Кракова в Дублін компанії Ryanair був змушений приземлитися після того, як в туалеті було виявлено записку, в якій стверджувалося, що на борту знаходиться вибухівка, передає ВВС.

Пілот передав сигнал SOS. Boeing 737-800 екстрено посадили у супроводі двох винищувачів RAF Typhoon британських ВПС у лондонському аеропорту Станстед близько 18:40 BST (20:40 за Києвом). Співробітники поліції Ессекса провели перевірку.

Літак приземлився нормально, але був доставлений на віддалену стоянку, де пасажири благополучно висадилися, розповів представник Ryanair.

 «Літак і пасажири перевіряються поліцією Великобританії, яка вирішить, коли вони можуть вирушити в Дублін на запасному літаку», – додали в прес-службі.

Поліція Ессекса заявила, що після евакуації всіх пасажирів літак залишається в ізольованій зоні в Станстеді, і розслідування інциденту  триває.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло