Захворіло у світі
18,364,694
Померло у світі
695,848
Вилікувалось у світі
10,965,634
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
У Нацбанку наполягають на скасуванні карантинного обмеження зарплат чиновників

У Нацбанку наполягають на скасуванні карантинного обмеження зарплат чиновників

Високий рівень зарплат дозволяє усунути корупційну складову та залучили хороших менеджерів

У Нацбанку наполягають на скасуванні карантинного обмеження зарплат чиновників
Катерина Рожкова
фото: УНІАН

У НБУ наполягають на скасуванні запровадженого на період карантину обмеження зарплат у держсекторі та держкомпаніях у 47 тисяч гривень. Про це в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна» заявила в.о. голови Нацбанку Катерина Рожкова.

«Держкомпанії стали конкурентоспроможними на ринку праці, вони залучили умілих і чесних менеджерів, які працюють на компанію, а не на приховані олігархічні групи. До того ж рівень зарплат дозволяє усунути корупційну складову. Тепер же з урахуванням введеного обмеження держкомпаніям, та й Нацбанку, буде вкрай важко утримувати висококласних спеців на своїх місцях», – підкреслила Рожкова.

За її словами, завдяки проведеній реформі корпоративного управління і залучення незалежних директорів у наглядові ради виросла прибутковість держкомпаній.

«Держпідприємства роками приносили збитки бюджету, щорічно обходячись в мільярди доларів у вигляді дотацій. Тоді як за останні два роки вони принесли пару мільярдів доларів у вигляді дивідендів», – зазначила вона.

Раніше повідомлялося, що Нацбанк, за умови збереження макростабільності в країні, планує масовий запуск іпотеки у IV кварталі 2020 року.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті