Тайванська TSMC стала найдорожчою напівпровідниковою компанією

Тайванська TSMC стала найдорожчою напівпровідниковою компанією

Компанія досягла успіхів завдяки постійному інвестуванню в дослідження і розробки

Тайванська TSMC стала найдорожчою напівпровідниковою компанією
фото pixabay.com

Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) стала найдорожчою в світі компанією з виробництва напівпровідників. Про це пише DailyComm з посиланням на TechPowerUP.

Акції TSMC досягли рекордних $66,4, а ринкова капіталізація – $313 млрд. Це більше, ніж у інших напівпровідникових виробників, включаючи Intel, Nvidia і Samsung.

На думку журналістів, лідерство TSMC з капіталізації в напівпровідниковій галузі навряд чи можна вважати дивним, враховуючи великий обсяг замовлень від клієнтів і нові проекти.

За оцінками аналітиків TrendForce, на TSMC припадає більше половини (51,9%) світового ринку контрактного виробництва чіпів. Компанія досягла таких результатів завдяки постійному інвестуванню в дослідження і розробки. Відомо, що контрактне виробництво – це галузь, де успіхи багато в чому залежать від швидкості освоєння нових технологій.

У четвертому кварталі 2020 року TSMC має намір почати серійне виробництво 5-нм мікросхем. Крім того, в розробці знаходяться проекти з випуску 3-нм рішень, і компанія не планує зупинятися на досягнутому, йдеться в публікації.

Акції TSMC виросли в ціні після публікації фінансової звітності. У ній повідомлялося, що в другому кварталі 2020 року чіпмейкер отримав чистий прибуток $4,1 млрд. Це на 3,3% більше результату в попередній чверті, а в річному обчисленні прибуток виріс на 81%.

Тим часом, як повідомляє Bloomberg, влада Японії веде переговори з TSMC про розвиток співпраці в сфері виробництва напівпровідникових виробів на території країни.

Передбачається, що TSMC не тільки поділяться з японськими виробниками передовими технологіями, а й побудує як мінімум одне підприємство в Японії, яке буде займатися виробництвом електронних компонентів. На ці потреби влада країни готова виділити мільярди доларів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло