Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Ураган зруйнував частину стіни на кордоні між США і Мексикою (ВІДЕО)

Ураган зруйнував частину стіни на кордоні між США і Мексикою (ВІДЕО)

Відео знято на кордоні штату Техас і мексиканського штату Тамауліпас

Ураган «Ханна» зруйнував частину прикордонного бар'єру між США і Мексикою, відомого як «стіна Трампа». Відео, на якому ймовірно зображений момент руйнування ділянки стіни, розмістив у себе в Twitter мексиканський журналіст Женаро Вільяміль.

На кадрах ролика видно людей, одягнених як робочі, позаду них – стіна, дуже схожа на ту, що збудувала американська адміністрація на південному кордоні країни. Частина стіни обрушується, що супроводжується гучним звуком. Як повідомив журналіст, відео знято на кордоні штату Техас і мексиканського штату Тамауліпас.

При цьому відео, що стало дуже популярним в Twitter, прокоментували представники американської служби митного і прикордонного контролю. Caller Times передає, що вони засумнівалися в достовірності відео: вказали на те, що воно знято вдень, а ураган найсильніше вдарив по Техасу вночі.

Журналіст The Washington Post Нік Мірофф нагадав, що частина стіни була зруйнована природними катаклізмами ще в січні поточного року – тому неясно, де саме були зняті кадри, що розійшлися по соцмережах.

Ураган «Ханна» в штаті Техас залишив без світла вже понад 200 тисяч будинків.

Президент Трамп обіцяв побудувати стіну на кордоні між США і Мексикою в ході своєї передвиборчої кампанії в 2016 році. Він вводив режим НС на території країни, щоб перерозподілити кошти з інших проектів. Влітку 2019-го Верховний суд схвалив виділення $2,5 млрд з фондів Пентагону на будівництво стіни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті