Google просуватиме свої продукти на гаджетах Samsung

Google просуватиме свої продукти на гаджетах Samsung

В тому числі йдеться про цифрового помічника Google, а також магазин додатків Play Store

Google просуватиме свої продукти на гаджетах Samsung
фото DR

Компанія Alphabet Inc.(материнська компанія Google) і південнокорейський виробник електроніки Samsung обговорюють просування продуктів Google на пристроях Samsung, повідомляє Інтерфакс з посиланням на Bloomberg.

За даними джерел агентства, Google зможе посилити контроль над пошуковою системою на пристроях Samsung. Хоча операційна система Android вже є основною на пристроях південнокорейського виробника, Samsung буде просувати використання цифрового помічника Google, а також магазину додатків Play Store.

Для Samsung це може означати зниження інтеграції її власних продуктів, включаючи цифрового помічника Bixby. Однак на тлі падіння попиту на смартфони в умовах пандемії компанія шукає способи збільшити виручку, а її переговорна позиція ослабла.

Деталі можливої угоди не розкриваються, але, як зазначає Bloomberg, Google щороку платить мільярди доларів за те, щоб його пошукова система за замовчуванням використовувалася в браузері Safari на пристроях Apple.

Samsung – найбільший виробник смартфонів у світі. Продажі компанії в минулому році наблизилися до 300 млн мобільних пристроїв. За даними IDC, в першому кварталі поточного року продажі смартфонів Samsung впали на 18,7% в річному вираженні – до 58,4 млн одиниць.

«Samsung зберігає прихильність власній екосистемі і сервісам, – сказав представник компанії. – Але разом з тим тісно співпрацює з Google та іншими партнерами, щоб запропонувати кращий досвід нашим користувачам».

В Google заявили, що, «як і всі виробники пристроїв з системою Android, Samsung може вільно створювати свій власний магазин додатків і цифрового помічника».

Samsung робила спроби розробити власні сервіси для смартфонів, включаючи операційну систему Bada OS, яка не здобула популярність.

Нагадаємо, iPhone 11 почали виготовляти в Індії, таким чином Apple хоче знизити залежність від Китаю.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло