iPhone 11 почали робити в Індії, Apple хоче знизити залежність від Китаю

iPhone 11 почали робити в Індії, Apple хоче знизити залежність від Китаю

В Apple є плани щодо розширення виробничих потужностей в Індії

iPhone 11 почали робити в Індії, Apple хоче знизити залежність від Китаю
фото The Verge

Контрактний партнер Foxconn приступив до збирання iPhone 11 на своєму заводі біля міста Ченнаї на півдні Індії. Про це повідомляє сайт TechCrunch з посиланням на джерело.

Невелика партія смартфонів індійського виробництва вже відправлена в роздрібні магазини. За словами джерела, обсяг виробництва зараз обмежений. Повідомляється, що у Apple є плани щодо розширення виробничих потужностей в Індії.

Запуск виробництва iPhone 11 демонструє інтерес Apple до другого за величиною ринку смартфонів у світі. Таким чином Apple намагається скоротити свою залежність від Китаю, де сьогодні виготовляється переважна більшість моделей iPhone.

Міністр торгівлі та промисловості Індії Піюш Гоял написав у Твіттері, що Apple почала збирати iPhone 11 в країні, але компанія не прокоментувала цю інформацію. Збирання смартфонів в Індії дозволяє виробникам мобільних пристроїв, включаючи Apple, уникнути приблизно 20% імпортних мит, які місцевий уряд стягує з ввезеної електроніки.

Xiaomi, Vivo, Samsung, Oppo, OnePlus і ряд інших компаній в останні роки уклали угоду з контрактними виробниками по всій Індії, щоб виробляти більшу частину своїх смартфонів в країні для місцевого ринку. За словами Xiaomi, майже кожен їх смартфон, що продається в Індії, був виготовлений там же.

Bloomberg раніше повідомляв, що ще один партнер Apple по збіранню – Pegatron планує відкрити філіал в Індії. За останніми даними від Reuters, Foxconn, яка вважає Індію одним зі своїх найбільших ринків, інвестує в свою діяльність на території цієї країни $1 млрд.

Як повідомлялося, Apple перенесе презентацію нових iPhone на кінець жовтня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті