Захворіло у світі
94,529,174
Померло у світі
2,022,854
Вилікувалось у світі
52,039,269
Захворіло в Україні
1,160,682
Померло в Україні
20,802
Вилікувалось в Україні
865,960
У Twitter розповіли, як хакерам вдалось здійснити масштабну атаку на соцмережу

У Twitter розповіли, як хакерам вдалось здійснити масштабну атаку на соцмережу

Зловмисники провернули хитру схему, де початковими жертвами стали співробітники компанії

У Twitter розповіли, як хакерам вдалось здійснити масштабну атаку на соцмережу
фото pixabay.com

Соціальна мережа Twitter дізналась, яким саме чином зловмисникам вдалось здійснити масштабну кібератаку 15 липня

Як повідомляє компанія у своєму блозі, зловмисники для початку атакували невелику частину співробітників за допомогою фішинг-атаки на їхні мобільні пристрої. Ці працівники не мали доступу до управління акакнтами користувачів.

Після отримання необхідних даних хакерм вдалось проникнути до внутрішньої мережі Twitter. Це дало їм змогу дістатись до тих працівників, які мали доступ до інструментів підтримки акаунтів. І вже використовуючи ці дані, зловмисники змогли зламати 130 облікових записів, опублікувавши повідомленні від імені 45 з них. Хакери, окрім того відкрили особисте листування на 36 акаунтах, у семи – завантажили архів з особистими даними.

В Twitter додали, що розслідування триває. Компанія також співпрацює з відповідними органами влади, щоб переконатись, що люди, відповідальні за атаку, будуть нести відповідальність.

Для того, щоб краще захистити сервіс, Twitter «значно обмежила доступ до внутрішніх інструментів, щоб забезпечити постійну безпеку акантів, доки триває розслідування».

Нагадаємо, що 15 липня 2020 року невідомі отримали доступ до великої групи верифікованих акаунтів на Twitter і від імені Ілона Маска, Джеффа Безоса та інших відомих людей опублікували повідомлення про роздачу біткойнів. Загалом їм вдалося виманити в користувачів $100 000.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті