Захворіло у світі
18,364,694
Померло у світі
695,848
Вилікувалось у світі
10,965,634
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
«Укрнафта» уклала контракт із новим головою правління

«Укрнафта» уклала контракт із новим головою правління

Він виконував обов’язки голови з квітня 2019-го року

«Укрнафта» уклала контракт із новим головою правління
Новий голова правління «Укрнафта» Олег Гез
Фото: ukrnafta.com

Наглядова рада «Укрнафти» уклала контракт із новим головою правління Олегом Гезом, який виконував обов’язки голови з квітня 2019-го року. Про це компанія зазначила у повідомленні в системі розкриття інформації НКЦПФ.

Акціонери «Укрнафти» з 30 квітня 2019 року припинили повноваження голови правління Марка Роллінса й обрали виконувачем цих обов'язків Олега Геза, який з жовтня 2017 року обіймав посаду виконавчого віцепрезидента компанії з питань збуту.

Сформована навесні 2019 року нова наглядова рада отримала право призначати голову компанії. У рамках конкурсу з відбору CEO спочатку на окремому конкурсі було відібрано з шести кандидатів компанію-рекрутера – Boyden, яка надавала «Укрнафті» послуги з чотирма офісами – у Г'юстоні (США, два партнери), Лондоні (Велика Британія), Ставангері (Норвегія) та Києві.

В результаті рекрутери подали «довгий список» зі 179 кандидатів, включно з внутрішніми, з якого потім склали «пріоритезований список» із 26 кандидатів. На конкурсі також розглядали колишній і сьогоднішній менеджмент самої «Укрнафти» (серед яких був Гез), а також двох кандидатів, запропонованих самою компанією. За словами Бойцуна, робота з пошуку була здійснена на 95%, і залишалося тільки провести співбесіди з п'ятьма відібраними найкращими кандидатами.

Однак спочатку комітет із призначень голосами членів, номінованих міноритаріями, а потім і наглядова рада, завдяки голосу одного з трьох представників НАК «Нафтогаз України», 20 травня вирішили скасувати конкурс і призначити головою правління Геза.

«Укрнафта» є найбільшою нафтовидобувною компанією країни. НАК «Нафтогаз України» належить 50%+1 акція «Укрнафти», групі компаній, пов'язаних із колишніми акціонерами ПриватБанку, – близько 42% акцій.

Як повідомлялося раніше, Наглядову раду Укрнафти очолив Гавриленко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті