Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
Українську військову освіту реформують за стандартами НАТО

Українську військову освіту реформують за стандартами НАТО

З цією метою створено Координаційну групу експертів Міноборони, Генштабу ЗС України та країн-членів НАТО

Українську військову освіту реформують за стандартами НАТО
Фото: mil.gov.ua

Українські військові університети реформують за спеціальною програмою НАТО на євроатлантичних цінностях і принципах. Про це на онлайн-брифінгу в «Укрінформі» заявив Володимир Мірненко – директор Департаменту військової освіти й науки Міністерства оборони України.

«У контексті реалізації курсу України до вступу в НАТО проводяться заходи щодо розвитку системи військової освіти України. Реалізація питань реформування системи професійної військової освіти України, як складової військової освіти, відбувається за підтримки фахівців НАТО, а також реалізації програми НАТО DEEP-Ukraine», – розповів Мірненко.

За його словами, цю підтримку можна схарактеризувати як інституціональну та таку, що охоплює більшість вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти Міноборони України.

«Співробітництво в рамках цієї програми дозволяє говорити про системні зміни у військовій освіті України і формування нової парадигми цієї системи, яка створює військову культуру засновану на євроатлантичних цінностях та принципах», – зазначив Мірненко.

З цією метою створено Координаційну групу експертів Міноборони, Генштабу ЗС України та країн-членів НАТО, яка розробила проєкт проведення інституційного аудиту професійної військової освіти.

«Інституційний аудит повинен оцінити, чи відповідає якість професійної військової освіти потребам та специфіки сил оборони, інтеграції України в НАТО, та запропонувати практичні рекомендації щодо її покращення відповідно до кращих методик та передового досвіду держав-країн НАТО», – зазначив представник Міноборони.

За його словами, така діяльність стає початком запровадження системних змін в організації професійної військової освіти за напрямами, які б відповідали потребам ЗСУ, міжнародним стандартам якості підготовки військовослужбовців та була інтегрована у державну систему освіти.

Як повідомлялося раніше, Львівський авіаремонтний завод передав військовим модернізований винищувач. На літак встановили капітально відремонтовані двигуни, новітню авіоніку. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті