Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
Група «DCH» Ярославського підписала угоду з китайською компанією про спільний розвиток «Мотор Січ»

Група «DCH» Ярославського підписала угоду з китайською компанією про спільний розвиток «Мотор Січ»

Обидві сторони зобов'язуються вести співробітництво, спільно розвиваючи українське авіабудування

Група «DCH» Ярославського підписала угоду з китайською компанією про спільний розвиток «Мотор Січ»
Бізнесмен Олександр Ярославський
Фото: dch.ua

Група «DCH» харківського бізнесмена Олександра Ярославського буде спільно з китайською компанією «Skyrizon» розвивати запорізьке авіапідприємство «Мотор Січ». Про це повідомляє пресслужба «DCH».

«Сьогодні представники групи «DCH» Олександра Ярославського досягли домовленості з китайськими інвесторами, що представляють «Skyrizon Aircraft Holdings Limited». Обидві сторони будуть вести всебічне співробітництво, спільно здійснюючи діяльність з розвитку українського авіабудування і, зокрема, запорізького «Мотор Січ», – сказано в пресрелізі.

Інших деталей угоди в групі не розкривають.

7 червня 2019 року Антимонопольний комітет (АМКУ) отримав спільну заяву «Укроборонпрому» і китайських компаній «Skyrizon» і «Xinwei» на концентрацію понад 25% і 50% акцій «Мотор Січі».

У кінці листопада комітет продовжив розгляд заявки, проте, як розповідав радник глави «Укроборонпрому» Руслан Корж, до липня 2020 року держконцерн більше не претендував на частку в «Мотор Січі».

У грудні президент «Мотор Січ» В'ячеслав Богуслаєв розповів, що він вирішив не закривати завод, а знайти інвесторів. Інвестори з Китаю пообіцяли вкласти в підприємство $250 млн.

«Мотор Січ» – один з головних авіаційних підприємств пострадянського простору. Підприємство виробляє авіадвигуни та газотурбінні установки, поставляючи свою продукцію в більш ніж 100 країн. За перше півріччя 2020 року Мотор Січ отримала 562 млн грн чистого прибутку.

Як повідомлялося раніше, НБУ погодив купівлю Ярославським 100% статутного капіталу банку «Кредит Дніпро».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті