Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
BMW зафіксував квартальний збиток вперше з часів кризи 2009 року

BMW зафіксував квартальний збиток вперше з часів кризи 2009 року

В компанії пояснюють це закриттям заводів та дилерських центрів автовиробника через пандемію

BMW зафіксував квартальний збиток вперше з часів кризи 2009 року
фото www.flickr.com/photos/anikshrestha/2745587114

Автовиробник BMW вперше за понад десятиліття прозвітував про квартальний збиток з квітня по червень у розмірі 666 млн євро ($787 млн). Як повідомляє Bloomberg, це перший квартальний дефіцит компанії після фінансової кризи 2009 року.

Автомобільний бізнес BMW зафіксував більші, ніж очікувались збитки, головним чином, через різке падіння поставок у зв’язку зі закриттям дилерських центрів та заводів пов’язаному із пандемією COVID-19.

BMW – останній німецький виробник, який надав дані про складний для автобізнесу другий квартал року. Volkswagen повідомив про збиток в 2,4 млрд євро і скоротив дивіденди. За словами Daimler, найгірше вже позаду, але компанії все одно доведеться скоротити десятки тисяч робочих місць.

Гендиректор BMW Олівер Ципсе під час телефонної розмови з журналістами повідомив, що продажі автомобілів компанії «значно» виросли в липні в порівнянні з роком раніше. Також променем світла для BMW є Китай, де відновлення галузі розпочалось у квітні. В цьому році BMW почне виробництво електромобіля iX3 в Китаї, де він також буде вперше проданий покупцям.

Поставки електричних і гібридних автомобілів зросли в цьому кварталі, оскільки країни, включаючи Німеччину і Францію, збільшили субсидії на такі автомобілі. Компанія заявила, що очікує подальшого зростання в цьому секторі в другій половині року.

Незважаючи на збитки, BMW дотримувалася прогнозу щодо автомобільної маржі Ebit в діапазоні від 0% до 3% на весь рік після зниження її з 2% до 4% в травні.

Агентство повідомляє, що поступове відновлення продажів змушує компанію очікувати повернення до прибутків від основного бізнесу, але цього поліпшення буде недостатньо, щоб компенсувати недостатній обсяг продажів під час пандемії.

Нагадаємо: німецький автовиробник BMW підписав контракт на 2 млрд євро зі шведською компанією Northvolt на акумулятори для своїх електромобілів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті