Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
США вживають заходів для посилення вимог до розкриття інформації про лістинг компаній з КНР

США вживають заходів для посилення вимог до розкриття інформації про лістинг компаній з КНР

Китайські компанії повинні будуть виконати вимоги до 2022 року - або відмовитися від своїх лістингів на біржах США

США вживають заходів для посилення вимог до розкриття інформації про лістинг компаній з КНР
фото www.flickr.com/photos/joergnielsen/37044058254

Група впливових регулюючих органів США заявила, що фондові біржі повинні встановити нові правила, які можуть привести до виключення китайських компаній зі списку, після зростаючих побоювань з приводу того, що інвестори піддаються шахрайству.

Як повідомляє Bloomberg, робоча група президента з фінансових ринків заявила, що для торгівлі на біржі США компанії з КНР повинні надати американським регулюючим органам доступ до своїх аудиторських робочих документів. Остаточним покаранням для порушників буде видалення з бірж США.

Рекомендації спрямовані на вирішення проблеми, яка турбує регулюючих органів США більше десяти років: відмова Китаю дозволити інспекторам Ради з нагляду за бухгалтерським обліком публічних компаній проводити аудити аудиту Alibaba Group Holding Ltd., Baidu Inc. і інших фірм, які торгуються на американських ринках. Це питання набуло додаткової актуальності через зростання напруженості між Вашингтоном і Пекіном.

Група регулюючих органів, в яку входить голова Федеральної резервної системи, винесла рекомендації одностайно, йдеться в заяві міністра фінансів Стівена Мнучіна. Інші пропозиції включають вимогу про розкриття публічними компаніями «посиленої» інформації про ризики, пов'язані з інвестуванням в Китай.

«Рекомендації, викладені в звіті, підвищать захист інвесторів і вирівняють правила гри для всіх компаній, що котируються на біржах США», – сказав Мнучін.

Згідно з планом, китайські фірми, які вже котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі та фондовому ринку Nasdaq, повинні будуть виконати його до 2022 року – або відмовитися від своїх лістингів на цих біржах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті