Захворіло у світі
33,978,492
Померло у світі
1,014,291
Вилікувалось у світі
23,644,768
Захворіло в Україні
213,028
Померло в Україні
4,193
Вилікувалось в Україні
94,443
Аерокосмічна промисловість створить фонд порятунку у розмірі $1,3 млрд

Аерокосмічна промисловість створить фонд порятунку у розмірі $1,3 млрд

Кошти підуть на захист постачальників від подальшого скорочення діяльності і виробництва, а також для рекапіталізації і здійснення стратегічних інвестицій

Аерокосмічна промисловість створить фонд порятунку у розмірі $1,3 млрд
фото pixabay.com

Британська аерокосмічна промисловість вирішила створити фонд у розмірі 1 млрд фунтів ($1,3 млрд) для підтримки постачальників.

Як повідомляє Bloomberg, торгова асоціаціяADS Group внесла пропозиції щодо надання допомоги малим підприємствам, які постраждали від скорочення авіабудівних компаній, оскільки коронакриза продовжує стримувати попит на поїздки.

Приватний сектор звернувся до уряду Великобританії з проханням допомогти вплинути на всі компанії приватного сектора, які беруть участь в ланцюжку поставок в аерокосмічній галузі.

ADS координує Цільову групу по ланцюжку поставок в аерокосмічній галузі Великобританії, метою якої є надання короткострокової допомоги для захисту постачальників запчастин від подальшого скорочення діяльності і виробництва, а також для рекапіталізації і здійснення стратегічних інвестицій.

До складу групи входять британські виробники, такі як Rolls-Royce Holdings Plc і GKN, а також іноземні компанії, такі як Airbus і канадська Bombardier Inc. За даними ADS, в ініціативі також бере участь Міністерство бізнесу, енергетики і промисловості.

Експерти прогнозують, що від 20 до 30 британських постачальників знаходяться під загрозою і що галузь може скоротитися до 40% протягом наступних трьох років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті