Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
Китайські хакери атакують виборчу інфраструктуру США – Білий дім

Китайські хакери атакують виборчу інфраструктуру США – Білий дім

США пригрозили усім, хто намагатиметься втрутитись у їхні вибори, серйозними наслідками

Китайські хакери атакують виборчу інфраструктуру США – Білий дім
фото www.flickr.com/photos/euronews/30230288633

Хакери, пов'язані з урядом Китаю, атакують інфраструктуру виборів в США напередодні президентських виборів 2020 року. Про це заявив радник Білого дому з питань національної безпеки Роберт О'Брайен, передає Reuters.

Днями Управління національної розвідки опублікувало заяву, в якій говорилось, що Китай, Росія та Іран здійснюватимуть спроби втручання у виборчий процес у США. За даними відомства,  КНР розраховує, що Трамп програє, РФ намагається погіршити позиції його опонента від Демократичної партії Джо Байдена, а Тегеран має на меті послабити демократичні інституції США.

«Вони хотіли б, щоб президент програв, – сказав О'Брайен. – Китай, як і Росія, як і Іран, – вони брали участь в кібератаках, фішингу та інших (видах атак – ред.)щодо нашої виборчої інфраструктури, щодо веб-сайтів і тому подібного».

Китай відкидає усі обвинувачення.

«Президентські вибори в США – це внутрішня справа, ми не зацікавлені в тому, щоб в них втручатися», – заявив офіційний представник міністерства закордонних справ Китаю Ген Шуан.

О'Брайен додав, що Сполучені Штати бачили, як хакери намагалися проникнути на веб-сайти, що належать офісам держсекретаря по всій країні, які відповідають за управління виборами на місцевому рівні і збір даних про американців.

«Це серйозна проблема, і справа не тільки в Росії, – сказав він. – Будь-яка країна, яка спробує втрутитися в наші вільні і справедливі вибори, матиме серйозні наслідки».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті