Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Адміністрація Трампа оголосила про великий аукціон середнього діапазону частот для 5G

Адміністрація Трампа оголосила про великий аукціон середнього діапазону частот для 5G

До цього середній діапазон був повністю у розпорядженні Міноборони США

Адміністрація Трампа оголосила про великий аукціон середнього діапазону частот для 5G
фото www.flickr.com/photos/aedsc67/24873288069

5G стає все більш популярним як набір технологій, здатних значно розширити якість, пропускну здатність і діапазон бездротового підключення. Однак, як пояснює TechCrunch, однією з основних перешкод для фактичного розгортання цих технологій є спектр: його просто недостатньо для приватного використання.

5G потрібен спектр на дуже низьких частотах, щоб проникати в будівлі і збільшувати дальність дії, а високі частоти необхідні для підтримки величезної смуги пропускання, яка буде потрібна для майбутніх додатків.

Однак суть полягає в середній смузі частот, які можуть підтримувати поєднання діапазону, затримки і пропускної здатності, які можуть стати основою технологій 5G, особливо в якості моста для застарілої інфраструктури та пристроїв.

Зараз середня смуга спектра в США активно використовується державними службами, такими як військові, які використовують його для всього, від операцій в зонах конфлікту до супутникового зв'язку. Це і завадило комерційним операторам отримати доступ до цього спектру і просунутися вперед з більш широким розгортанням 5G.

Ось чому важливим є те, що Білий дім оголосив, що спектр від 3450 МГц до 3550 МГц буде офіційно переданий Федеральній комісії по зв’язку (FCC) для аукціону, який дозволить приватним операторам отримати доступ до спектру середньої смуги.

Очікується, що цей аукціон відбудеться в грудні 2021 року, а приватна експлуатація послуг, ймовірно, почнеться в 2022 році.

За даними Білого дому, з усіх збройних сил і офісу міністра оборони був зібраний комітет з 180 експертів, щоб подивитися, де можна вивільнити сегмент спектра Міністерства оборони і перевести його в приватне використання для підтримки 5G.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті