Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
«Укрбуд» подав до суду на компанії, які добудовують житло його ошуканим інвесторам

«Укрбуд» подав до суду на компанії, які добудовують житло його ошуканим інвесторам

Компанія хоче через суд заборонити новому забудовнику добудовувати об'єкти

«Укрбуд» подав до суду на компанії, які добудовують житло його ошуканим інвесторам
фото: me3.com.ua

ТОВ «Укрбуд Девелопмент» та ТОВ «Інвестиційна компанія «Укрбуд Інвест» звернулися до Господарського суду м. Києва з позовом про визнання недійсними договорів та угод передання функцій забудовника по ЖК «Крістал Хаус» та ЖК «Паркова Долина» компанії ТОВ «Фінансова компанія «Житло-Капітал». Про це відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

«Укрбуд» вимагає заборонити новому забудовнику (ТОВ «Строй Сіті Кепітал») продовжувати виконувати будь-які будівельні роботи по ЖК «Крістал Хаус» і ЖК «Паркова Долина» та накласти арешт на земельні ділянки, на яких розташовані ці житлові комплекси.

ТОВ «Строй Сіті Кепітал» 16 липня 2020 року підписала з власниками земельних ділянок та ТОВ «Фінансова компанія «Житло-Капітал» всі необхідні документи в якості нового Забудовника ЖК «Крістал Хаус» і ЖК «Паркова Долина». 

Після цього на об’єктах було відновлено електропостачання будівельних майданчиків, проведена підготовка до відновлення робіт, встановлена необхідна будівельна техніка, поставлені матеріали, розпочато фасадні роботи. Одночасно з цим,  ТОВ «Строй Сіті Кепітал» розпочав активну комунікацію з інвесторами будівництва ЖК «Крістал Хаус» і ЖК «Паркова Долина»: створив телеграм-канали та «гарячу лінію» для інвесторів. 

Інформація про те, що ТОВ «Укрбуд Девелопмент» та ТОВ «Інвестиційна компанія «Укрбуд Інвест» подали подібні позови до компанії «Київміськбуд», яка також планує добудувати низку об'єктів групи «УКРБУД», у відкритих джерелах відсутня. 

Нагадаємо: після того, як ТОВ «Укрбуд Девелопмент» та ТОВ «Інвестиційна компанія «Укрбуд Інвест» припинили будівництво на всіх своїх 26 об'єктах, де придбали житло 13 тисяч осіб, в Києві пройшла ціла низка мітингів і протестів з вимогою виконати обіцянку про завершення будівництва будинків.

Раніше повідомлялося, що колишній президент «Укрбуду» залишиться під вартою до 07 вересня 2020 року. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті