У США виявили новий несподіваний побічний ефект від коронавірусу

У США виявили новий несподіваний побічний ефект від коронавірусу

Добре, що нововиявлений побічний ефект є тимчасовим

У США виявили новий несподіваний побічний ефект від коронавірусу
фото pixabay.com

Нова інформація про коронавірус, його прояви, симптоми та ускладнення з’являється чи не щотижня. На сторінці ресурсів Центрів з контролю і профілактиці захворювань (CDC) в розділі про нову коронавірусну інфекцію зазначено, що симптоми можуть включати «лихоманку,кашель, задишку або утруднене дихання, втому, біль в м'язах або тілі, головний біль, втрату смаку або нюху, біль у горлі, нежить, нудоту, діарею» та багато інших можливих симптомів. CDC додатково попереджає, що «у людей з COVID-19 був зареєстрований широкий спектр симптомів – від легких симптомів до важкого захворювання».

Останні дослідження, як повідомляє Forbes, виявили новий потенційний ефекти від COVID-19 – випадіння волосся. В частині досліджуваних випадків симптом побічний ефект проявлявся в легкій формі, в деяких – доходило до облисіння. Відповідний ефект був виявлений кількома різними медичними установами та дослідниками.

Шилпа Хетарпал, дерматолог клініки Клівленда, заявила в статті, що «ми спостерігаємо пацієнтів, які перехворіли COVID-19 два-три місяці тому і тепер страждають від випадіння волосся. Я думаю, що час справді має вирішальне значення». У звіті д-р Хетарпал заявляє, що цей прояв є тимчасовим та спричиненим «через системний шок» для організму. Такий самий ефект іноді спостерігається після «хірургічних втручань, сильних фізичних або психологічних травм, інфекцій та високої температури, сильно втрати ваги або зміни дієти».

В іншому матеріалі д-р Джефф Донован, президент Канадського фонду випадіння волосся, вказує, що він також бачив випадки цього явища в своїй клініці.

Гарною новиною є те, що всі лікарі поділяють думку, що цей ефект є нетривалим і не потребує системного лікування. Єдине, що потрібне, це час на відновлення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті