Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
Капіталізація Apple стрімко росте і зрівнялася з ВВП Італії

Капіталізація Apple стрімко росте і зрівнялася з ВВП Італії

Apple стане першою компанією, чия капіталізація досягне $2 трлн

Капіталізація Apple стрімко росте і зрівнялася з ВВП Італії
фото Shutterstock

Капіталізація американського техногіганта Apple стрімко наближається до $2 трлн. Курс котирувань компанії склав $444,45, що на 2,27% більше, ніж напередодні, пише DailyComm з посиланням на Barron's.

З урахуванням такого курсу капіталізація Apple становить $1,9 трлн, що приблизно відповідає величині валового внутрішнього продукту Італії, зазначає видання. Для того, щоб подолати позначку в $2 трлн, виробнику iPhone і iPad достатньо 5%-го зростання ціни акцій.

У тому, що Apple найближчим часом стане першою в світі компанією з ринковою вартістю понад $2 трлн, мало хто сумнівається. З початку 2020 року котирування корпорації піднялися на 55% після 85%-го зростання в 2019-му. Цього року капіталізація Apple збільшилася на $700 млрд, а це перевершує сумарну вартість Cisco, Oracle, Salesforce і Zoom.

Акції Apple в даний час ростуть на тлі успішного звіту за другий фінансовий квартал. Компанія перевершила прогнози аналітиків щодо виручки ($59,69 млрд при очікуваних $52,25 млрд) і прибутку на акцію ($2,58 при очікуваних $2,04).

Акції Apple торгуються на рівні, який приблизно в сім разів більший за прогнозовані продажі за підсумками поточного фінансового року та який приблизно в 35 разів перевищує очікуваний прибуток.

У січні 2020 року аналітик Wedbush Securities Ден Айвс вже заявляв, що ринкова капіталізація Apple може досягти $2 трлн до кінця 2021 року. Однак тепер фахівець каже, що знаковий рубіж буде підкорено набагато швидше.

Передбачається, що вихід iPhone з підтримкою 5G додасть акціям компанії додатковий імпульс, що збільшить капіталізацію Apple.

Поряд з цим аналітики Wedbush прогнозують і високий попит на бездротові навушники AirPods.

Нагадаємо, глава Apple Тім Кук увійшов до клубу мільярдерів, однак, він є нетиповим представником елітного клубу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті