Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
Американська Liberty Global має намір купити швейцарського телекомгіганта за $7,4 млрд

Американська Liberty Global має намір купити швейцарського телекомгіганта за $7,4 млрд

В результаті операції буде створена компанія, здатна конкурувати з лідером ринку Swisscom

Американська Liberty Global має намір купити швейцарського телекомгіганта за $7,4 млрд
фото www.flickr.com/photos/katryn90/3617746501

На швейцарському телекомунікаційному ринку очікується велике поглинання. Американський кабельний оператор Liberty намір витратити 6,8 млрд франків (6,3 млрд євро) на Sunrise Communications Group AG – другу за величиною компанію на швейцарському ринку телекомунікацій.

Як повідомляє FT, рада директорів Sunrise рекомендувала акціонерам прийняти пропозицію в розмірі 110 франків за акцію готівкою.

«Рада директорів переконана, що пропозиція відповідає інтересам наших акціонерів і що співробітники Sunrise мають можливість стати частиною єдиного національного чемпіона», – сказав президент групи Томас Мейєр.

В результаті поглинання буде створена компанія, розмір і інфраструктура якої дозволить конкурувати з лідером ринку Swisscom, пише видання.

Торік Swiss Telecom намагалася придбати швейцарську філію кабельного телебачення компанії Liberty за 6,3 млрд франків. Але їй не вдалося отримати достатню підтримку угоди з боку власників.

Фінансовим консультантом Sunrise по угоді виступає Deutsche Bank, а юридична фірма Lenz & Staehelin виступає в якості юридичного консультанта.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті