Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
Airbus прискорив створення нового літака, незважаючи на пандемію

Airbus прискорив створення нового літака, незважаючи на пандемію

Airbus опинився у вигідній позиції, оскільки Boeing відмовився від нових розробок

Airbus прискорив створення нового літака, незважаючи на пандемію
фото Airbus

У звʼязку з пандемією коронавірусу Airbus скорочує витрати на різні проекти, але тільки не на новий літак A321XLR – процес його створення, навпаки, був прискорений. Компанія бачить в XLR продукт, не схильний до історичного падіння попиту, пише Bloomberg, на яке посилається Forbes.

Як стверджують джерела видання, Airbus збільшив обсяг ресурсів, що використовуються для створення літака, в тому числі виділивши для проекту додаткових інженерів. Сама компанія відмовилася коментувати конкретні заходи, але підкреслила, що A321XLR – це «пріоритетний проект», реалізація якого в нинішній ситуації не просто не поставлена на паузу, але навіть «прискорена».

Очікується, що A321XLR буде покривати найбільші відстані серед всіх версій моделі A320, відзначає Bloomberg. З минулого року на нього надійшло більше 450 замовлень, і Airbus побачив у ньому продукт, який не схильний до історичного падіння попиту на літаки через пандемію, вказує агентство.

Мета Airbus полягає в тому, щоб новий літак надійшов в експлуатацію в 2023 році, відзначає Bloomberg. Він зможе здійснювати тривалі рейси, покриваючи, наприклад, відстань від Лондона до Маямі або від Рима до Нью-Йорка, вказує агентство з посиланням на компанію.

Airbus опинився у вигідній позиції, оскільки головний конкурент компанії Boeing вирішив не створювати новий літак для середнього покупця.

Новий літак також перетягнув на себе частину замовлень, раніше зроблених на інші моделі від Airbus, здатні покривати менші дистанції.

Нагадаємо, Boeing в липні поставив клієнтам 4 літака, але при цьому не отримав жодного нового замовлення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті