Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
В Іспанії влада заборонила курити на вулицях через коронавірус

В Іспанії влада заборонила курити на вулицях через коронавірус

На тлі погіршення ситуації з COVID-19 все більше країн вводять нові заходи

В Іспанії влада заборонила курити на вулицях через коронавірус
фото DR

На тлі погіршення санітарної обстановки все більше країн вводять нові заходи, щоб протистояти пандемії COVID-19 і уникнути повторного введення строгих обмежень загальнонаціонального характеру.

11 серпня влада Франції прийняла рішення до кінця жовтня продовжити заборону на зібрання за участю понад 5 000  осіб і посилити контроль за носінням захисних масок. Носіння маски є обов'язковим в транспорті й у закритих громадських просторах. У деяких містах Франції (Париж, Лілль, Біарріц, Тур) також слід носити маску в найбільш людних місцях на відкритих просторах. За відсутність маски громадянам загрожує штраф, пише RFI.

За даними фахівців університету Джонса Хопкінса, у Франції за весь час пандемії були зареєстровані 244 088 випадків зараження, 30 375 осіб померли.

Влада Великобританії вирішила змінити систему підрахунку кількості жертв коронавірусу. Тепер сумну статистику будуть поповнювати лише смертельні випадки, зафіксовані протягом 28 днів після того, як пацієнт отримав підтвердження свого COVID-позитивного статусу. При такому способі підрахунку кількість летальних випадків захворювання на території Великобританії виявиться нижче 5300. AFP нагадує, що за системою підрахунку, яка діяла досі, кількість смертей від коронавірусу досягла 41 329.

Німеччина розширює список зон з несприятливою санітарно-епідеміологічною обстановкою. Від поїздок в ці зони влада рекомендує утриматися. Газета Le Monde передає, що його поповнили кілька регіонів Румунії і столиця країни Бухарест.

В Іспанії фіксується найшвидше зростання випадків інфікування. З цієї причини влада Галісії з четверга, 13 серпня, прийняла рішення заборонити громадянам курити на вулицях або на терасах кафе і ресторанів, якщо дистанція між людьми менше двох метрів.

Також повідомляється, що влада Туреччини постановила перенести на місяць початок очних занять у школах і вищих навчальних закладах. На початку вересня школярі та студенти розпочнуть заняття дистанційно, а поступове повернення в класи і аудиторії не почнеться раніше 21 вересня.

Лідером серед країн за кількістю виявлених випадків COVID-19 залишаються США, а в країнах Латинської Америки зараз найбільший осередок епідемії. За інформацією AFP, Мексика і Аргентина займуться виробництвом і розповсюдженням вакцини проти коронавірусу в своєму регіоні. Про це в середу, 12 серпня, заявив президент Аргентини Альберто Фернандес. Передбачається, що буде використовуватися вакцина, розроблена в Оксфордському університеті.

Виняток становитиме Бразилія, де планують випускати вакцину, розроблену в Росії. 11 серпня президент Путін заявив про те, що країна першою в світі зареєструвала вакцину від COVID-19. У світовій спільноті скептично сприйняли цю новину і наполягають на проведенні додаткових випробувань вакцини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті