ВВП України у другому кварталі обвалився на 11,4% – Держстат

ВВП України у другому кварталі обвалився на 11,4% – Держстат

У першому кварталі падіння становило 1,3%

ВВП України у другому кварталі обвалився на 11,4% – Держстат
фото: pixabay

Падіння валового внутрішнього продукту у другому кварталі 2020 року становило 11,4% до аналогічного періоду 2019 року. У першому кварталі падіння становило 1,3%. Попередні дані опублікувала Державна служба статистики.

З урахуванням сезонного фактора до першого кварталу 2020 року ВВП у другому кварталі знизився на 9,9%. Оцінка зниження ВВП в першому кварталі була покращена Держстатом з 1,5% до 1,3%.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Раніше Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства оцінило падіння ВВП України в другому кварталі в 11%. Аналогічну оцінку представив Національний банк.

НБУ очікує падіння в третьому кварталі на 7,4%, в четвертому кварталі – на 3,8%. За прогнозом, зниження ВВП за підсумками 2020 року становитиме 6%.

Уряд прогнозує річне зниження економіки в 4,8%.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло