Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
Трамп за рік збіднів на $300 млн – Bloomberg

Трамп за рік збіднів на $300 млн – Bloomberg

Критики вважають, що він частково сам у цьому і винен, оскільки одразу не сприйняв пандемію COVID-19 серйозно

Трамп за рік збіднів на $300 млн – Bloomberg
Дональд Трамп
фото www.flickr.com/photos/departmentofenergy/35605558721

Згідно з індексом мільярдерів Bloomberg, власний капітал президента США Дональда Трампа знизився за рік на 300 до 2,7 млрд. Загалом з моменту його вступу на посаду він втратив 10% своїх статків.

Агентство зауважило, що цей результат є найбільш різким спадом для Трампа з тих пір, як Bloomberg почало відстежувати його статки в 2015 році. Падіння почалося зі зниження доходів у всьому портфелі офісних будівель Trump Organization і погіршилося впливом пандемії коронавірусу на ринки нерухомості.

Критики Трампа вважають, що частково це його провина. Вони обвинуватили президента у тому, що він не сприймав пандемію всерйоз по мірі її поширення, просував сумнівну лікарську терапію замість носіння масок і змушував штати боротися один з одним за дефіцитні медикаменти.

Агентство відзначає, що частина галузей економіки США залишаються на плаву завдяки масованим зусиллям уряду і Федеральної резервної системи щодо стимулювання економіки, а також швидкому розвитку е-торгівлі. Проте, негативні наслідки для нерухомості, подорожей і відпочинку тривають.

Найбільший удар по капіталу Трампа завдало зниження вартості будівлі на Уолл-стріт, 40, Вежі Трампа на П'ятій авеню і об'єктів нерухомості, якими він володіє спільно з Vornado Realty Trust. Також впали в ціні і поля для гольфу, які перебувають у власності американського лідера.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті