Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Мобільні оператори розширили мережу 4G у київському метро

Мобільні оператори розширили мережу 4G у київському метро

Усього 4G зараз працює на 15 станціях

Мобільні оператори розширили мережу 4G у київському метро
Фото: pixabay.com

Відтепер мобільним інтернетом четвертого покоління можна скористатися ще на 6 станціях київського метро та у тунелях між ними: Університет, Театральна, Контрактова та Поштова площі, Майдан Незалежності та Золоті Ворота. Про це йдеться у спільному пресрелізі Київстар, Vodafone Україна та lifecell.

Всього ж 4G зараз працює на 15 станціях із 46 підземних.

До кінця серпня мобільні оператори разом з партнером – компанією «Huawei» – планують запустити 4G ще на 7 станціях: Хрещатик, Площа Льва Толстого,  Олімпійська, Палац Україна та Палац спорту, Кловська та Печерська. А всі станції метро – до кінця цього року.

За даними операторів, з моменту запуску 4G на перших станція, разом абоненти використали понад 50 терабайтів мобільного інтернету.

Нагадаємо, що 4G на першій станції метро – Академмістечко – Київстар, Vodafone Україна та lifecell  запустили у березні, а ще на 8-ми станціях у липні. Для роботи 4G в «підземці» оператори використовують спільне обладнання, але власні частоти відповідно до ліценцій.

Частоти використовуються у двох діапазонах: 1800 МГц та 2600 МГц, що дозволяє забезпечити кращу якість та швидкість мобільного інтернету.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті